Halo Infinite یک بازی جهان باز کامل نیست

پاورتل/ اگرچه عنوان Halo Infinite یک بازی دنیای‌باز تمام عیار نخواهد بود اما به شما اجازه‌ می‌دهد به مناطق قبلی بازگردید و آن‌ها را باری دیگر تجربه کنید و رمز و راز‌های آن‌ها را کشف کنید.

بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی وبسایت تحلیلی Destructoid، آقای پاول کراکر (Paul Crock) از استودیوی ۳۴۳ اینداستریز گفته است که شما در عنوان Halo Infinite می‌توانید به مناطق قبلی که روایت شده‌اند سر بزنید و به کاوش بپردازید اگرچه بازی به طور کامل دنیای‌باز نیست. او در این باره توضیح داد:

جواب ساده این است که بازی در جهانی غنی و باز روایت می‌شود. ما داستانی را در نظر گرفته‌ایم که به راحتی شما را جذب خود می‌کند و مناطق مختلف در راستای این روایت باز خواهند شد اما همان‌طور که در بازی پیش می‌روید قابلیت بازگشت به مناطق قبلی را نیز خواهید داشت تا محتویات را بیشتر کاوش و محیط‌های مختلف را بررسی کنید.
آقای جری هوک (Jerry Hook)، مدیر بخش طراحی بازی، توضیح داد که چگونه این ساختار در راستای آپگرید کردن تجهیزات مستر چیف نقش مهمی را ایفا می‌کند:

چیف با اکتشاف حلقه (The Ring) تجهیزات بیشتری را پیدا می‌کند. او به طور دائل تجهیزات خود را به روز خواهد کرد و این تنها در مورد افزایش قدرت نیست بلکه گزینه‌های بیشتری را پیش روی بازی‌باز قرار می‌دهد. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که بازی‌بازان بتوانند به شیوه‌ای که می‌خواهند در بازی موفق شوند و راه خاص خود را پیش گیرند.
اگر دو نقل قول بالا را با بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که بازگشت به محیط‌های قبلی با این هدف صورت می‌گیرد که بازی‌بازان تجهیزات خود را به‌روز کنند.

همیشه در عناوینی که چنین قابلیتی دارند، بازگشت به محیط‌های قبلی ارزش دارد چرا که اکثر اوقات مهمات و سلاح‌های جدیدی را می‌توان به دست آورد و حتی برخی اوقات ایستر‌اگ‌ها یا ریکوردهای داستانی و کالکشن‌هایی هستند که ممکن است آن‌ها را ندیده باشیم.

در تریلر گیم‌پلی Halo Infinite نقشه‌ای بزرگ با تعدادی فعالیت زیرمجموعه‌ی یک ماموریت را مشاهده کردیم و اطلاعات بالا با چنین ساختاری هماهنگی کامل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *