آنر از طرحی جدید برای استفاده از لپ‌تاپ‌هایش رونمایی کرد

پاورتل/ برند «آنر» که از زیرمجموعه‌های هواوی محسوب می‌شود، به مناسبت روز ملی جمهوری خلق چین از اولین طرح استفاده اشتراکی از لپ تاپ در این کشور رونمایی کرد.

مردم چین می‌توانند به مناسبت تعطیلات یک هفته‌ای روز ملی جمهوری خلق چین که از اول تا هشتم اکتبر (۱۰ تا ۱۷ پاورتل) برگزار می‌شود، لپ تاپ‌های سری «مجیک بوک» آنر را قرض بگیرند. لپ تاپ‌ها از فروشگاه‌های آنر قابل دریافت بوده و امکان ارسال آن‌ها به آدرس کاربران ساکن پایتخت چین از طریق سرویس سفارش آنلاین غذا وجود دارد.
  
آنر احتمالاً قصد دارد از این فرصت برای تبلیغ محصولات سری مجیک بوک استفاده کند. این شرکت به تازگی در نمایشگاه ایفا ۲۰۲۰ از لپ تاپ مجیک بوک پرو ۱۶ با پردازنده رایزن رونمایی کرد. این طرح برای کارمندان شرکت‌ها که علاقه‌ای به حمل لپ تاپ ندارند مناسب اعلام شده است.

آنطور که در گزارش آمده کاربران می‌توانند با وصل کردن گوشی به لپ تاپ، فایل‌های ذخیره شده روی گوشی را بدون انتقال آن‌ها به لپ تاپ ویرایش کنند. به گفته آنر این کار مانع از کپی کردن اطلاعات شخصی به هارد دیسک لپ تاپ و سپس انتقال دوباره آن‌ها به گوشی پس از ویرایش می‌شود.

بسیاری از کاربران چینی برای استفاده از این طرح باید حضوراً به یکی از فروشگاه‌های آنر مراجعه کنند. البته کاربران پایتخت چین یعنی «پکن» می‌توانند لپ تاپ را درب منزل تحویل بگیرند. آنر برای ارسال لپ تاپ‌ها به آدرس کاربران با سرویس سفارش آنلاین غذای Meituan Dianping همکاری می‌کند.

تعطیلات ملی چین که طی آن تأسیس جمهوری خلق چین در تاریخ اول اکتبر ۱۹۴۹ جشن گرفته می‌شود، یکی از فصل‌های شلوغ از لحاظ سفرهای گردشگری در چین محسوب شده و سال گذشته میلادی ۷۸۲ میلیون سفر تفریحی داخلی طی یک هفته انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *