اپل رویداد جدیدی برگزار می‌کند

پاورتل/پاییز امسال اپل میزبان سه رویداد رونمایی بود و فصل پرکاری را گذراند؛ اما پاییز به پایان نرسیده است و ظاهرا کوپرتینونشین‌ها قصد دارند قبل از ورود به سال نو میلادی، روز سه شنبه ۱۸ آذرماه رویداد دیگری برگزار کنند.

اطلاعات در مورد این رویداد در یادداشتی داخلی برای کارکنان اپل ارسال شده و سایت «MacRumors» هم مدعی است از طریق منابعی قابل اتکا به آن دست پیدا کرده است.

در این یادداشت به پیاده‌سازی تغییراتی در سه شنبه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۷ به وقت تهران اشاره شده که به سرویس «AppleCare»مربوط می شود. اپل با اینکار به ارائه دهندگان خدمات خود توصیه کرده که این تغییرات را دنبال کنند تا در جریان معرفی محصول جدید یا بروز شده و همچنین تغییر قیمت‌ها قرار بگیرند.

به نظر می‌رسد اپل به تکنسین‌های خود توصیه کرده است که برای حضور در رویداد هفته بعد آماده باشند تا در جریان معرفی محصول جدید یا به روز شده و همچنین تغییر قیمت‌ها قرار بگیرند.

این نخستین بار نیست که کوپرتینویی‌ها قبل از برگزاری رویدادی، چنین روندی را طی می‌کنند. به عنوان مثال اپل در جریان رویداد رونمایی گوشی‌های سری آیفون ۱۲ نیز به تکنسین‌ها توصیه کرده بود که برای اطلاع از تغییرات مربوط به AppleCare رویداد را دنبال کنند.

برخی معتقدند کمی بعید به نظر می‌رسد که امسال اپل میزبان رویداد دیگری باشد. معمولا کوپرتینویی‌ها ساعت ۱۷ برخی اطلاعیه‌های مطبوعاتی خود را منتشر می‌کنند. همین اتفاق برای رویداد رونمایی مک بوک پرو ۱۳ اینچی در ماه می ۲۰۲۰، رویداد معرفی مک بوک پرو ۱۶ اینچی در نوامبر ۲۰۱۹ و درنهایت رویداد رونمایی از نسل دوم ایرپادز در مارس ۲۰۱۹ نیز رخ داد.

ماه گذشته، کاربری با نام کاربری «L0vetodream» در توئیتر ادعا کرد که اپل برای کریسمس امسال سورپرایزی در پیش دارد.

هرچند هنوز مشخص نیست که چه محصول یا محصولاتی در صف رونمایی هستند اما اگر خبر برگزاری رویداد اپل در سه شنبه صحت داشته باشد، شایعه‌های بسیاری در مورد معرفی ایرتگ، اپل تی‌وی با کنترلر مخصوص بازی‌ و هدفون‌ روگوشی اپل منتشر شده و بعید نیست سرانجام شاهد معرفی آنها باشیم.

به احتمال زیاد هر محصولی که سه شنبه آینده رونمایی شود، از پشتیبانی +AppleCare بهره خواهد برد. در نتیجه اگر خبر رویداد صحت داشته باشد، باید منتظر سخت افزاری جدید باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *