بازی نوستالژیک و دوست‌داشتنی Snake به آیفون می‌آید

پاورتل/ یک اپلیکیشن ویجت منتشر شده که می‌تواند بازی Snake را با همان شکل و ظاهری که در گوشی نوکیا ۳۳۱۰ داشت، به صفحه هوم آیفون شما اضافه کند.

بازی Snake برای نخستین بار در سال ۱۹۷۶ معرفی شد و سال ۱۹۹۸ شرکت نوکیا نسخه توسعه پیدا کرده آن را با نام Snake II در گوشی‌های موبایل خود گنجاند. از ان زمان ما نسخه‌های مختلفی از این بازی کلاسیک را در پلتفرم‌های مختلف مشاهده کرده‌ایم. اکنون شما می‌توانید به لطف یک ویجت به نام Retro Widget 2، نسخه اورجینال بازی اسنیک ۲ را با همان کلیدهای کنترلی شماره‌ای روی گوشی آیفون خود هم تجربه کنید.

بازی Snake در دنیای آیفون‌ها
اپلیکیشن Retro Widget 2 به شما اجازه می‌دهد یک ویجت با اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف را با رابط کاربری کلاسیک نوکیا به صفحه هوم آیفون خود اضافه کنید. در تازه‌ترین به‌روزرسانی این ویجت که روز گذشتشه منتشر شده، شما قادر خواهید بود با همان کلیدهای شماره‌ای که روی گوشی‌های قدیمی نوکیا مشاهده می‌شد، بازی اسنیک ۲ را اجرا کنید. همچنین گفته می‌شود در پایان ماه نوامبر نیز اپل واچ می‌تواند از بازی اسنیک ۲ پشتیبانی کند.

این بازی دارای ۵ پیچ و خم اورجینال، ۹ سطح و همان انیمیشن‌ها و فضای گیمینگ کلاسیک اسنیک است. همچنین امتیازهای دریافتی شما در گیم سنتر ثبت می‌شود و وارد تابلوهای امتیازات کاربران خواهید شد. اما نحوه کنترل این بازی روی آیفون و اپل واچ چگونه است؟

آیفون
شما می‌توانید از صفحه کلید شماره‌ای روی صفحه مانند آنچه در گوشی نوکیا ۳۳۱۰ وجود داشت استفاده کنید. یا آنکه از ژست‌های حرکتی استفاده کرده و انگشتتان را روی صفحه به طرف چپ و راست بکشید.

ساعت هوشمند اپل واچ
شما به دو روش قادر به انجام این بازی هستید. اولین روش استفاده از تاج کنار نمایشگر برای تغییر جهت حرکت کرم داخل بازی است. شما همچنین می‌توانید از نمایشگر لمسی ساعت خود استفاده کرده و انگشتتان را روی صفحه به طرف چپ و راست بکشید.

گفتنیست که این ویجت اپلیکیشن رایگان نبوده و برای خرید آن باید ۱.۹۹ دلار بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *