بازی Call of Duty: Black Ops Cold War شامل بخش زامبی‌ها می‌شود

پاورتل/ یک منبع داخلی صنعت بازی‌های ویدیویی وجود حالت زامبی برای Call of Duty: Black Ops Cold War را تایید می‌کند اما می‌گوید در تاریخ ۵ شهریور شاهد حضور این بخش نخواهیم بود.

چندی پیش شرکت اکتیویژن (Activision) و تری‌‎یارک (Treyarch) سرانجام بازی بعدی از سری Call of Duty را با نام Black Ops Cold War تایید کردند و حتی طراحی هنری کلیدی آن نیز منتشر شد. همان‌طور که بازی‌بازان و طرفداران سری Black Ops انتظار دارند، به نظر می‌رسد این نسخه نیز شامل بخش زامبی‌ها خواهد شد اگرچه ما در تاریخ ۵ شهریور (۲۶ آگست) شاهد رونمایی کامل بازی خواهیم بود اما منابع داخلی به ما می‌گویند که در این معرفی اشاره‌ای به بخش زامبی‌ها نمی‌شود و رونمایی کامل بخش زامبی‌ها در تاریخ دیگری رخ خواهد داد.

آقای تام هندرسون (Tom Henderson)، رئیس و مالک Viral Junkie، در توییتر جزئیات بیشتری در رابطه با حالت زامبی‌های Call of Duty: Black Ops Cold War با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک گذاشت. او صحبتی از منبع خود به میان نیاورد تا مشکلی برایشان پیش نیاید و از آن جایی که منبع معتبری برای حرف‌های او در دست نیست نمی‌توان به طور صد درصدی حرف‌های او را قبول کرد.

بر اساس بیانیه‌ی هندرسون، Call of Duty بعدی شامل حالت زامبی نیز خواهد شد اگرچه در رویداد در نظر گرفته شده برای ۵ شهریور رونمایی از حالت زامبی رخ نمی‌دهد و معرفی کامل آن به زمانی دیگر اختصاص داده شده است. بنابراین طرفداران در اواخر این ماه منتظر اطلاعات بیشتر از حالت زامبی نباشند. انتظار می‌رود یک رویداد مجزا برای رونمایی حالت زامبی در نظر گرفته شده باشد که البته چند هفته قبل از عرضه‌ی رسمی بازی برگزار شود. هنوز مشخص نیست که رونمایی رسمی در اواخر ماه آگست به بخش تک‌نفره اختصاص دارد یا چندنفره اما شاید به هر دوی این موارد پرداخته شود.

با توجه به محبوبیت حالت زامبی در عناوین مختلف، به طور حتم طرفداران انتظارات بالایی از این حالت در نسخه‌ی بعدی Call of Duty دارند و خواهان نوآوری‌های متعددی هستند. بخش زامبی‌ها در عناوین مختلف به دلیل محبوبیت بسیار بالایی که پیدا کرده‌اند در عناوین اخیر Call of Duty بخش کمپین مختص به خودشان را داشته‌ و بازی‌بازان نیز از آن استقبال خوبی کرده‌اند. به طور حتم تیم توسعه‌ی Black Ops Cold War اهمیت زیادی برای بخش زامبی قائل است و می‌داند که طرفداران انتظارات بالایی از آن خواهند داشت به همین دلیل اختصاص رویدادی جداگانه برای حالت‌ زامبی‌ها (Zombies Mode) چندان دور از ذهن نیست.

اگرچه عدم وجود بخش زامبی‌ها در Call of Duty: Modern Warfare باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران شده بود اما به نظر می‌رسد اکتیویژن قصد دارد با Cold War ناراحتی پیش آمده را جبران کند چرا که تری‌یارک تخصص زیادی در حالت زامبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *