بازی Yuoni معرفی شد

پاورتل/ شرکت ژاپنی تریکور (Tricore) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی Yuoni برروی پلتفرم‌های مختلف پرداخت و اطلاعات اندکی را هم در خصوص آن عرضه کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات منتشر شده در مورد آن باشید.

دو استودیوی تریکور و کورس ورلدواید (Chorus Worldwide) به ترتیب ساخت و عرضه‌ی بازی Yuoni را به عهده دارند و باید دید که در این زمینه چه عملکردی را از خود به جای خواهند گذاشت. این عنوان ترسناک و بقا قرار است در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد.

به گفته‌ی تیم سازنده، بازی Yuoni با بالاترین کیفیت ممکن برروی کنسول‌های نسل نهمی و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و بازی‌بازان می‌توانند از وقایع دلهره‌آور آن لذت ببرند. این عنوان برای بار اول قرار است در مراسم Digital Games Expo 2020 که در شهر توکیو از کشور ژاپن و در تاریخ ۹ آذر ۱۳۹۹ (۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برگزار می‌شود، قابل تجربه باشد. در این مراسم می‌توانیم شاهد نخستین واکنش‌ها از سوی بازی‌بازان باشیم.

استودیوی تریکور سابقه‌ی ساخت عناوین جالب دیگری را نظیر Yuoni: Rises که آن هم در سبک‌های ذکر شده بود، در کارنامه دارد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و سپس به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز رسید. به نظر می‌رسد که داستان بازی Yuoni به اثر ذکر شده مربوط خواهد بود.

فعلا اطلاعات دیگری از بازی Yuoni مشخص نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی دو تیم ناشر و سازنده در روزهای پیش رو باشیم. انتظار می‌رود که در آینده‌ای نزدیک تریلری هم از این عنوان در دسترس قرار گیرد که در این صورت، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *