سامسونگ گلکسی A02s در Geekbench دیده شد

پاورتل/ گفته می شود سامسونگ در حال کار برای ارایه یک گوشی هوشمند جدید در سطح اقتصادی است که به آن سامسونگ گلکسی A02s می گویند. سامسونگ Galaxy A02s چندی پیش تأیید شد، با مجوزی از وب سایت گواهی بلوتوث SIG که در آن دیده شد. سامسونگ گلکسی A02s با ۳ گیگابایت حافظه رم و Snapdragon 450 دیده شد.

امروز، ما توانسته ایم سامسونگ Galaxy A02s را در وب سایت پایگاه داده Geekbench مشاهده کنیم، که به ما می فهماند که برخی از مشخصات و ویژگی های آن چیست. به مشخصات و ویژگی های Samsung Galaxy A02s که توسط وب سایت پایگاه داده Geekbench فاش شده است.

همانطور که در تصویر پایگاه داده Geekbench دیده می شود، سامسونگ Galaxy A02s (با شماره مدل Samsung SM-A025G) توانسته است در آزمون تک هسته ای امتیاز ۷۵۶ و در آزمون چند هسته ای ۳۹۳۴ امتیاز کسب کند.

علاوه بر این، لیست Geekbench برای سامسونگ Galaxy A02s تأیید می کند که دستگاه سیستم عامل Android 10 را ارایه می کند. سرانجام، ما توانستیم مدل ۳ گیگابایتی رم دستگاه را مشاهده کنیم. با این وجود، مدل های حافظه رم بیشتری از دستگاه وجود دارد، اما تاکنون نتوانسته ایم آنها را در هیچ کجا شناسایی کنیم.

با ورود به پردازنده، در لیست Geekbench مشخصاً مشخص نشده است که سامسونگ Galaxy A02s از چه پردازنده ای استفاده خواهد کرد، اما براساس GPU می توان فرض کرد که سامسونگ Galaxy A02s توسط تراشه هشت هسته ای کوالکام Snapdragon 450 مجهز خواهد شد. پردازنده در زیر تصویر کد منبع (سورس کد) برای مرجع شما آورده شده است:

از هم اکنون، این تقریباً تمام جزئیاتی است که ما قادر به جمع آوری Galaxy A02 های آینده هستیم، اما مطمئناً در روزهای آینده با نزدیک شدن به تاریخ معرفی، اطلاعات بیشتری را در همین زمینه دریافت خواهیم کرد.

نظر شما چیست؟ این گوشی اقتصادی سامسونگ به نظر شما مناسب است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *