فروشگاه پلی‌استیشن به‌زودی دستخوش تغییراتی خواهد شد

پاورتل/ فروشگاه پلی‌استیشن از ۳۰ پاورتل تا ۵ آبان (۲۱ تا ۲۶ اکتبر ۲۰۲۰) دچار تغییرات زیادی خواهد شد. در ادامه همراه ما باشید.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment)، به‌زودی فروشگاه جدید پلی‌استیشن را برای رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند آماده می‌کند. نسخه‌ی دسکتاپ این فروشگاه از ۳۰ پاورتل تا ۵ آبان (۲۱ تا ۲۶ اکتبر ۲۰۲۰) و نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند از تاریخ ۷ آبان (۲۸ اکتبر ۲۰۲۰) در دسترس خواهند بود. این اطلاعیه به صورت ایمیل برای کاربران PlayStation Network ارسال شده است.

یکی از مهم‌ترین تغییرات فروشگاه جدید، عدم پشتیبانی از کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، PSP و PS Vita، خارج از محیط کنسول است. دارندگان این کنسول‌ها تنها از طریق فروشگاه داخل کنسول خود می‌توانند خرید کنند. در ضمن برنامه‌ها، تم‌ها، آواتارها و موارد دیگری که مخصوص پلی‌استیشن ۴ هستند، در دسترس این کاربران نخواهد بود. به علاوه، قابلیت لیست خرید بعدی (Wishlist) هم قابل استفاده نخواهد بود و موارد ذخیره شده در آن حذف خواهند شد.

نکته‌ای که وجود دارد، این است که فروشگاه پلی‌استیشن از ماه مارس ۲۰۱۶ از دسترس کاربران PSP خارج شده است و با این خبر، احتمالا مجددا شروع به کار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *