معرفی اپ – تجربه هم زمان ترس و غم با Endless Nightmare

پاورتل/ بازی Endless Nightmare با شروعی بسیار ترسناک و البته غم‌انگیز شما را وارد یک ماجرای عجیب و هولناک می‌کند. شما در بازی کنترل شخصی به نام “جیمز” را بر عهده دارید و زمانی وارد خانه‌ی خود می‌شوید با صحنه‌ی قتل فجیعی روبه‌رو می‌شوید. این اتفاق تاثیر زیادی را در زندگی جیمز می‌گذارد. بعد از این پاورتل شما با به‌دست آوردن مدارک و سرنخ‌هایی به‌دنبال عامل این اتفاق هستید. در این مسیر شما تنها نخواهید بود و متوجه برخی اتفاقات غیر طبیعی می‌شوید که تاثیر مستقیمی بر روند داستانی بازی می‌گذارد.

Endless Nightmare از حیث گرافیک برای کی بازی موبایل پرجزئیات است و اگر از مخاطب‌های بازی‌های موبایل باشید قطعا از نورپردازی و طراحی محیط آن لذت می‌برید. صداگذاری بازی نیز به‌لطف ویژگی ترسناک بازی حس ترس و دلهره را در زمان‌های زیادی در شما به وجود می‌آورد.

گیم‌پلی بازی نیز به‌صورت اول شخص است و شما باید با به‌دست آوردن مدارک و همینطور حل پازل‌های مختلف بازی را طی کنید. زمان‌هایی که موجودی به سمت شما حمله می‌کند چاره‌ای جز فرار و پنهان شدن در جاهای مختلف ندارید البته می‌توانید با ابزاری که در طول مسیر پیدا می‌کنید، با آن مبارزه کنید. اگر به قول بازی به‌دنبال یک ترس متوالی هستید، این بازی را که یکی از بهترین بازی های ترسناک برای اندروید است از دست ندهید.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۵.۰ و بالاتر
حجم: ۹۸ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *