معرفی اپ – Boom Battlefield؛ راهزنی مدرن با سلاح‌های قدیمی باشید

پاورتل/ شما رهبر یک گروه از راهزنان هستید. راهزنانی مدرن که با سلاح‌هایی قدیمی و جدید، منتظر غارت کردن محموله‌های در حال گذر هستند. Boom Battlefield مجموعه کاملی از تمام المان‌هایی است که یک بازی مدیریتی می‌تواند داشته باشد. پیش از شروع نبرد، شما می‌توانید اطراف جاده ساختمان‌هایی بنا کنید که مانند بازی‌های Tower Defense به کاروان رقیب حمله می‌کنند. 

امتیازی که صرف ساخت این سازه‌ها می‌شود در ادامه و با از بین بردن نیروهای رقیب دوباره شارژ می‌شود. درواقع اگر نیرویی از کاروان باقی ماند که سد دفاعیتان گذشت و قصد خارج شدن از منطقه را داشت، شما این اجازه را دارید تا در انتهای مسیر ساختمانی دیگر بسازید و شانستان را برای از بین بردن نیروی باقی مانده امتحان کنید.

اما این سازه‌ها تنها نیروهایی نیستند که به شما برای غارت کردن کاروان رقیبتان کمک می‌کنند. از میان نیروهایی که به واسطه پیدا کردن کارتشان در اختیارتان قرار می‌گیرند، می‌توانید تعدادی را پاورتل کنید. هرکدام از نیروها توانایی و سلاح خاص خود را دارند و درواقع مهم‌ترین نکته این است که شما براساس استراتژی‌های مد نظرتان کدام یک را پاورتل می‌کنید.

چیدمان این نیروها در مسیر نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. طبیعی‌ست که شما باید از نیروهای دور بُردتان محافظت کنید و نیروهایی که قابلیت نبرد تن به تن را دارند در صف اول قرار دهید. لول نیروها روی پیروزی شما موثر است و بهتر است همیشه از نیروهایی استفاده کنید که تا بالاترین لول ممکن آپگرید شده‌اند. مانند کلش آو کلنز، میزان آسیب‌رسانی شما به کاروان رقیب برای گرفتن لوت و ستاره‌های پیروزی محاسبه می‌شود. 

پیشروی در Boom Battlefield زمان‌برتر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. نیروها و ساختمان‌های زیادی وجود دارند که می‌بایست کارت‌ها یا ریسورس‌های مد نظرشان را پیدا کنید تا درنهایت بتوانید آنان را ارتقاء دهید. همین تنوع بالای نیروها چالشی است که در Boom Battlefield با آن مواجه می‌شوید. از طرفی شما یک راهزن مطلق نیستید و برای کسب درآمد نیاز دارید کاروان خودتان را راهی مسیرهای مختلف کنید.

اینجاست که روی دفاعی Boom Battlefield ظاهر می‌شود. می‌توانید ترکیب مورد نظرتان از ماشین‌ها و سربازان محافظش را پاورتل کرده و در فرمت‌های مختلف بچینید. هر بار که کاروانتان برای درآمدزایی وارد مسیر می‌شود، این احتمال وجود دارد که توسط سایر کاربران مورد حمله قرار گیرد. در اینجا نیز این لول نیروهای شماست که می‌تواند نجات‌دهنده ظاهر شده و مانع از غارت شدن محموله‌تان شود.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۴.۴ و بالاتر
حجم: ۸۶ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *