معرفی اپ – Gravity Rider Zero؛ موتورسواری در مریخ

پاورتل/ اساس بازی‌های Trial بر فیزیک و جاذبه زمین استوار است. شناخت قدرت و زاویه مناسب برای وارد کردن به موتور و رد شدن از روی موانعی که به شدت تلاش می‌کنند مانع از رسیدن شما به مقصد مورد نظر شوند. استودیو Vivid Games به سراغ این رشته ورزشی رفته، اما با ایجاد تغییری خاص در شرایط بازی موجب شده Gravity Zero شبیه هیچ کدام از بازی‌های مشابه در این سبک نباشد.

همانطور که از نام بازی مشخص است، Gravity Zero شما را به یک مسابقه موتورسواری در مریخ می‌برد. جایی که جاذبه وجود ندارد و به همین خاطر، تمام ذهنیت شما از نحوه برخورد با مسائل فیزیکی تغییر می‌کند. البته قرار نیست شما در هوا معلق بمانید یا با اشتباهی کوچک از زمین فاصله بگیرید. در Gravity Zero جاذبه از آنچه انتظار دارید کمتر است و این موجب می‌شود شما زمان نسبتا بیشتری برای اجرای جرکات نمایشی داشته باشید.

هر مرحله در Gravity Zero شامل سه بخش می‌شود. این سه بخش درواقع مسابقاتی هستند که از آسان به سمت سخت می‌روند. معمولا در مرحله اول تنها هستید و هدف این است تا با گذشتن از موانع، به خط پایان برسید. در مرحله دوم یک رقیب به مسابقه اضافه می‌شود که کنترل آن را هوش مصنوعی بازی به عهده دارد. در چنین شرایطی، شما نمی‌توانید مانند مرحله قبلی با صبر و حوصله مسیر پیش رویتان را طی کنید و به خط پایان برسید.

در مرحله سوم نیز شمایید و سه رقیب دیگر. مسابقه سخت است و معمولا یک یا دو نفر از رقبایتان سرعت بالایی دارند و به خوبی از سر موانع رد می‌شوند. درنتیجه شما می‌بایست به مرور دقتتان را بالاتر ببرید و انتظار چالشی سخت‌تر را داشته باشید. اگر طی این سه مسابقه اشتباهی از جانب شما سر بزند و بازنده شوید، می‌بایست از ابتدا کار را شروع کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۵.۰ و بالاتر
حجم: ۶۲ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *