معرفی اپ – Soccer Battle؛ رقابت دونفره فوتبالی در انتظار شماست

پاورتل/ در Soccer Battle مسابقات به صورت سه نفره برگزار می‌شود. زمین فوتبال کوچک است و قرار نیست بارها و بارها پاس‌کاری کنید تا بتوانید نزدیک محوطه جریمه تیم مقابل شوید. البته این مسئله تاثیری روی سرعت گیم‌پلی بازی ندارد. سرعت در Soccer Battle پایین است تا شما به مرور زمان و با آزاد کردن کارکترهای بیشتر یا ارتقاء دادن کارکتر حال حاضرتان بتوانید آن را افزایش دهید.

گفته می‌شود که کنترل سه هم‌تیمی دیگر شما را پلیرهایی واقعی به عهده دارند. گرچه رقم یک میلیون دانلود روی فروشگاه پلی‌استور تا حدودی ما را دچار شک و تردید می‌کند، اما برخی اوقات می‌توان از رفتار هم‌تیمی‌ها متوجه واقعی بودنشان شد. اما ممکن است این مسئله درخصوص تمام مسابقات و هم‌تیمی‌هایتان صدق نکند و صرفا شما باشید و چند بات که با یکدیگر وارد رقابت می‌شوید.

کنترل Soccer Battle ساده است. خبری از پاس عمقی، حرکات تکنیکی و دریبل زدن یا سانتر نیست و شما تنها با دو جوی‌استیک پیش می‌روید. یکی برای حرکت در محیط و دومی برای پاس دادن، شوت زدن یا تکل رفتن. انتظار بیشتری از گیم‌پلی و فضای محدود بازی نمی‌رود و این کنترل ساده از پیچیدگی الکی و گیج‌کننده سایر بازی‌های مشابه نیز می‌کاهد. از طرفی اگر دنبال آن دسته از فوتبال‌هایی هستید که کمی جدی‌تر و پیچیده‌تر محسوب می‌شوند، بدانید که Soccer Battle برای شما ساخته نشده.

هدف در Soccer Battle مشخص است. در زمانی معین تیمی که تعداد بیشتری گل به ثمر برساند برنده بازی می‌شود. همچنین اگر یکی از تیم‌ها زودتر سه گله شود، بازی تمام است. درنتیجه حملات پیاپی و تلاش برای باز کردن دروازه حریف می‌تواند درنهایت به یک پیروزی زود هنگام شود. البته همه چیز به این سادگی نیست و قرار هم نیست که تا پا به توپ شدید، بتوانید دروازه حریفتان را باز کنید. 

همان طور که گفته شد سرعت حرکت بازیکنان در Soccer Battle کم است و شما نمی‌توانید بدون نزدیک شدن بازیکنان حریف، توپ را یک تنه در طول زمین جابجا کنید. اینجاست که ارزش کار تیمی و درواقع پاس دادن به هم‌تیمی‌هایتان در Soccer Battle مشخص می‌شود. تنها زمانی می‌توانید با موفقیت دروازه تیمتان را یک گل پیش بیندازید که تک‌روی را کنار بگذارید و به دیگر هم‌تیمی‌ّهایتان فرصتی برای گل زدن دهید.

نسخه اندروید مورد نیاز:  ۴.۴ و بالاتر
حجم: ۶۸ مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *