MSI از سه مانیتور Full HD از خانواده PRO MP242 رونمایی کرد

پاورتل/ MSI از خانواده مانیتورهای PRO MP242 با سه عضو رونمایی کرد. هر سه محصول از پنل ۲۳.۸ اینچی با رزولوشن یکسان برخوردار بوده و زمان پاسخ‌دهی ۵ میلی ثانیه را ارائه می‌کنند.

مانیتورهای PRO MP242, PRO MP242V و PRO MP242P دارای پنل ۲۳.۸ اینچی IPS با رزولوشن ۱۹۲۰x۱۰۸۰ پیکسل هستند. همچنین هر سه مدل از درگاه‌های HDMI و D-Sub برخوردارند، بنابراین امکان وصل کردن آن‌ها به دو سیستم یا یک سیستم و کنسول به شکل همزمان امکان پذیر خواهد بود.

پورت HDMI و D-Sub مانیتورهای PRO MP242 و PRO MP242V به ترتیب از نرخ تازه‌سازی ۷۵ و ۶۰ هرتز پشتیبانی می‌کنند. بزرگ‌ترین تفاوت میان این سه محصول به نوع پایه برمی‌گردد. PRO MP242 و PRO MP242V با پایه یکسان به دست مشتری می‌رسند که بوسیله آن می‌توان شیب پنل را از منفی ۳ تا ۲۱ درجه تنظیم کرد.

مدل Pro MP242P اما از پایه متفاوتی برخوردار است که اجازه تنظیمات بیشتر را به کاربر می‌دهد. پایه این مدل از قابلیت چرخش در قسمت مفصل (از منفی ۳۰ تا ۳۰ درجه) و همچنین تنظیم ارتفاع (۱۲۰ میلیمتر) برخوردار است. بوسیله پایه مدل PRO MP242V می‌توان پنل را از زاویه منفی ۹۰ تا ۹۰ درجه تنظیم کرد و آن را در حالت پرتره قرار دارد، بنابراین این مدل برای استریمرها و برنامه نویسان حرفه‌ای که معمولاً به نمایشگر دوم نیاز دارند ایده آل خواهد بود.

از دیگر قابلیت‌های سه مانیتور یاد شده می‌توان به روشنایی ۲۵۰ کاندلا بر متر مربع، کنتراست ۱۰۰۰:۱، زمان پاسخ‌دهی ۵ میلی ثانیه و اسپیکر ۲ واتی اشاره کرد. MSI قیمت و تاریخ عرضه این سه مانیتور را اعلام نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *