بخش چندنفره Call of Duty: Black Ops Cold War تنها ۸ نقشه دارد

پاورتل/ به تازگی یک تصویر از بخش چندنفره‌ی بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شده است و متاسفانه به نظر می‌رسد که طرفداران حالت‌های کلاسیک ۶v6، تنها به ۸ نقشه در زمان عرضه دسترسی خواهند داشت.

این هفته، هفته‌ی بسیار شلوغی برای دنیای بازی است. اول اینکه کنسول‌های نسل جدید بالاخره عرضه می‌شوند و رسما برگ تازه‌ای را در تاریخچه‌ی بازی‌های ویدیویی آغاز می‌کنند. همچنین عناوین بزرگی هم منتشر می‌شود که یکی از این بازی‌ها، Call of Duty: Black Ops Cold War، جدیدترین نسخه‌ی Call of Duty، است که با وجود شیوع ویروس کرونا، عرضه‌ی سالیانه‌ی خود را از دست نداده است.

بلاک‌باستر اکتیویژن (Activision) که با همکاری ریون سافتور (Raven Software) و تری‌آرک (Treyarch) توسعه یافته است، دو روز دیگر عرضه می‌شود، اما متاسفانه تنها ۸ نقشه‌ی ۶v6 در بخش چندنفره در دسترس خواهد بود و برای نقشه‌های بیشتر باید منتظر ماند. حالت جدید بازی که Fireteam: Dirty Bomb نام دارد دو نقشه‌ی جداگانه و اختصاصی خواهد داشت، اما حالت‌های اصلی و کلاسیک Call of Duty تنها در ۸ نقشه قابل بازی خواهند بود. با توجه به اینکه یکی از نقشه‌های رایگان پس از عرضه‌ی بازی یعنی Nuketown ’۸۴، بازسازی یک نقشه‌ی قدیمی است، این فهرست قرار نیست فعلا گسترش خاصی داشته باشد و باید منتظر ماند و دید که آیا تری‌آرک این مشکل را در آینده رفع خواهد کرد یا خیر.

قضیه از جایی بدتر می‌شود که بدانید از این ۸ نقشه، پنج تای آن‌ها در دوره‌های آلفا و بتای بازی رونمایی شده‌اند و در واقع اگر بازی را خریداری کنید، چندان محتوای جدیدی انتظار شما را نخواهد کشید. نقشه‌های جدید Call of Duty: Black Ops Cold War به ترتیب Armada، Cartel، Checkmate، Crossroads، Garrison، Miami، Moscow و Satellite نام دارند و Nuketown ’۸۴ هم تقریبا دو هفته بعد از عرضه‌ی بازی اضافه خواهد شد.

Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۱۳ نوامبر (۲۳ آبان) برروی اکس‌باکس سری اکس|اس، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *