وقایع بازی The Callisto Protocol در جهان PUBG جریان دارد

پاورتل/ استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) مدتی پیش و در جریان رویداد The Game Awards 2020، از بازی جدید خود به نام The Callisto Protocol رونمایی کرد. این بازی عنوانی در سبک وحشت و بقاست که آقای گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)، خالق سری Dead Space، برروی این پروژه نظارت خواهد داشت.

آقای اسکوفیلد به‌تازگی در مصاحبه با وب‌سایت IGN اعلام کرده است که بازی The Callisto Protocol در دنیای عنوان بتل رویال PUBG و در آینده‌ای دور جریان دارد. جالب است بدانید برخی از اعضای استودیوی استرایکینگ دیستنس پیش‌تر در استودیوی PUBG Corps برروی بازی PUBG کار کرده‌اند و در نهایت ایده‌ی ساخت The Callisto Protocol به ذهن آن‌ها رسید. به گفته‌ی اسکوفیلد، وقایع این بازی حدود ۳۰۰ سال پس از PUBG جریان خواهد داشت.

بازی The Callisto Protocol در سال ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های نسل نهمی اکس‌باکس سری اکس، سری اس، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به گفته‌ی گلن اسکوفیلد، این بازی هدف ترسناک‌ترین عنوان نسل نهمی توسعه می‌یابد. همچنین توسعه‌دهندگان این بازی اخیراً در خصوص مقایسه‌ی آن با سری Dead Space صحبت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *